İşe Girince Ödeme

Şekil Resim Bir

İşe Girdikten Sonra Ödeme Yapabileceğin Bir Bootcamp Olduğunu Biliyor Musun?

Bireysel bootcamp'ler işe girdikten sonra ödeme yapabileceğiniz bir seçenek sunabilirler. Bireysel bootcamp'lerde, eğitim bedeli işe girip belirli bir ücret diliminde çalışmaya başladıktan sonra geri ödenmektedir.

İşe Girdikten Sonra Ödeme Yapabileceğin Bir Bootcamp Olduğunu Biliyor Musun?

Bootcamplere hemen katıl, ise başlayınca öde

Biz de maddi bir kaygı duymadan kariyerine veri alanında yön vermek isteyen öğrenci adaylara özel bir kontenjan ayırmak istedik. Bu sınırlı kontenjanımız doğrultusunda başvuru yapan adaylarımızı bir tanışma mülakatına davet edeceğiz.

About Us
İstanbul Data Science Academy olarak sektörün ihtiyacına uygun ve proje bazlı eğitim modelimiz ile öğrencilerimizi iş hayatına hazırlıyoruz. Mezunlarımızın işe yerleşmesi bizim için en büyük başarı kriteri. Ağustos 2022 itibariyle mezunlarımızın %92’si veri alanında tam zamanlı bir işe yerleşmiş durumda ve bu oran sürekli artmaktadır.
**İşe girince ödeme yapabileceğin bootcamp’e başvuru için aşağıdaki koşullara uygun olmanı bekliyoruz.
  ₺18,000.00₺15,000.00

  Cloud Engineer Bootcamp

  Bulut bilişim teknolojileri üzerine yoğunlaşan bir eğitim programıdır. Bulut tabanlı altyapılar oluşturmak, yönetmek ve ölçeklendirmek için gerekli olan bilgi ve becerileri kazandırmayı hedefler.

  ₺38,000.00₺25,000.00

  Data Engineering & Big Data Bootcamp

  20+ yıllık sektör deneyimi ve gerçek saha tecrübesi ile verilen kapsamlı veri mühendisliği eğitimimize katılın. Kariyer planlama için birebir mentor desteği sunuyoruz.

  ₺38,000.00₺25,000.00

  Data Science Bootcamp

  Deneyimli veri bilimcilerinden kişisel eğitim alacağınız tam zamanlı ve akredite veri bilimi eğitimimize katılın. Kariyerinizi ilerletmek için iş bulma desteği de sağlıyoruz.

  ₺1,500.00

  Derin Öğrenme Temelleri ve Model Deployment

    Yapay sinir ağları, son yılların en popüler teknolojilerinden biri haline geldi ve özellikle yapay zeka, makine öğrenimi ve derin

  ₺18,000.00₺14,000.00

  MLOps (Machine Learning Operations) Bootcamp

  ML Ops Bootcamp, makine öğrenimi modellerinin üretim ortamlarında güvenli ve sürdürülebilir bir şekilde kullanılmasını sağlamak için tasarlanmış yoğun bir eğitim programıdır.