Seminerler

Şekil Resim Bir

ISTDSA Seminerleri​

Istanbul Data Science Academy olarak veri bilimi ve veri mühendisliği alanında kurumlara online ve yüz yüze seminerler düzenlenmektedir.

ISTDSA Seminerleri​
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
ZEKERİYA BEŞİROĞLU

Zekeriya Besiroglu IT sektöründe 20 yıldan fazla tecrübeye sahiptir. Zekeriya, EMEA bölgesinde Büyük Veri & Veri bilimi, Oracle Exadata ve “Engineered Systems” konularında bilgi ve deneyim sahibi olan ve uzman olarak kabul edilen birkaç kişiden biri olup Oracle ACE ünvanına sahiptr. Cloudera Manager, Ambari ve Mapr kullanarak farklı Hadoop bileşenleriyle (Spark, Hive, sqoop Oozie, Solr, Hbase, Nifi, Elastic Search) Hadoop cluster uygulama ve yönetme konusunda 9 yıldan fazla deneyime sahiptir. Ölçeklenebilir ve güvenli uygulamalar oluşturmak için bulut platformunda müşterilerin bulutu anlamalarına yardımcı olmak için mimari ve teknik rehberlik sağlamakta, bu alanlarda eğitimler ve seminerler düzenlemektedir. 200’den fazla büyük veri eğitim programı , 100 spark developer eğimi, 200 Veri bilimi deneyimlerine sahiptir.

ZEKERİYA BEŞİROĞLU

Kurucu Ortak, Büyük Veri Mimarı/Google Authorized Trainer

ISTDSA SEMİNER BAŞLIKLARI

Siz de verinin önemine inanıyor ve bu alandaki yenilikleri takip ederek kendinizi geliştirmek istiyorsanız, bu seminerler tam size göre! Veri alanında uzman konuşmacılarla bir araya geleceğimiz bu seminerde, en son trendleri öğrenecek ve veri analizi becerilerinizi geliştirmek için fırsatlar yakalayacaksınız. İstanbul Data Science Academy olarak kurumlara yönelik seminerlerimizde, büyük veri teknolojileri, veri görselleştirme ve veri yönetimi stratejileri gibi farklı başlıkları ele alıyoruz. Seminerimiz, veri alanında uzmanlaşmak isteyen tüm öğrenci grupları, araştırmacı, işletme sahibi ve teknoloji uzmanlarını hedef almaktadır. Sektörel ve akademik açıdan geniş bir kitleye hitap eden seminerimiz, veri alanında kendinizi geliştirmek için en iyi fırsatları sunmaktadır. Bu seminerler, veri alanında yeni olanlar için mükemmel bir fırsat olacak, ayrıca bu alanda zaten deneyimi olanlar için de yeni fikirler ve bilgiler sunacaktır. Kurum olarak sizlerde bu seminerlere katılarak veri alanındaki en son trendleri öğrenme şansını yakalayabilirsiniz.

**Seminerlerimiz yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Büyük veri analizi: Yeni fırsatlar ve zorluklar

Büyük veri ve yapay zekâ: İşbirliğiyle daha iyi sonuçlar

Hadoop ve Spark ile büyük veri işleme

Büyük veri yönetimi: Veri güvenliği, bütünlüğü ve erişilebilirliği

Veri görselleştirme: Büyük veri analizi için en iyi uygulamalar

Veri yönetimi stratejileri: Büyük veri hacimlerini yönetmek için ipuçları ve püf noktaları

Büyük veri ve bulut bilişim: Avantajları ve dezavantajları

Büyük veri ve IoT: Büyük veri analizi ile nesnelerin internetinin potansiyeli

Büyük veri, etik ve gizlilik: Veri toplama, işleme ve kullanımı için etik ilkeler ve kurallar

Geleceğin Bilimi: Neden Veri Bilimi?

Şimdi ayrıntılara girelim mi? Tüm Etkinlikleri Görün