Machine Learning Boostcamp

Şekil Resim Bir

10 – 15 Nisan tarihlerinde düzenleyeceğimiz Machine Learning Boostcamp, Google Cloud Türkiye ve İstanbul Data Science Academy iş birliği ile geliştirilen makine öğrenmesi eğitimidir.

Eğitim tamamen ücretsiz olup tüm derslere katılan ve lab çalışmalarını tamamlayan katılımcılar ile katılım sertifikası paylaşılacaktır.

Sınıf içi eğitim online ve fiziksel olarak 10, 11, 12, 13, 14, 15 Temmuz’da Google Meets üzerinden ve Google Cloud Türkiye ofisinde aynı anda gerçekleşecektir.

18 – 22 Temmuz arasında katılımcıların tamamlaması için lab çalışmaları aktif olacaktır. Lablar komtas.qwiklabs.com üzerinden yayınlanacak, eğitimde aktarılan bilgilerin hands-on pratiğini yapma fırsatı olacaktır.

About Us

MACHİNE LEARNİNG BOOSTCAMP'A HEMEN KATILIN

Machine Learning Boostcamp, veri bilimcileri ve mühendislerin makine öğrenimi konusundaki bilgi ve becerilerini geliştirmelerine yardımcı olan yoğun bir eğitim programıdır. Bu program, pratik uygulamalar ve proje tabanlı öğrenme ile gerçek dünya problemlerine odaklanır ve katılımcılara kariyerlerinde bir adım öne çıkmak için gerekli araçları sağlar.

Etkinlik 10 - 15 Nisan 2023 Tarihinde Düzenlenecektir.
Şimdi Kayıt Olun